کمپانی اتریشی از بزرگترین تلویزیون عریض 4K جهت استفاده در منازل رونمایی کرد

کمپانی اتریشی از بزرگترین تلویزیون عریض 4K جهت استفاده در منازل رونمایی کرد

«C Seed» کمپانی نیست که آن را به واسطه محصولا خانگی اش بشناسیم اما آنها اخیراً از بزرگ ترین تلویزیون 4K در دنیا برای استفاده در منازل رونمایی کرده اند که قیمت آن می تواند هوش از سر شما ببرد.

تلویزیون مورد اشاره که «C Seed 262» نامیده می شود در واقع دارای یک پنل 262 اینچی (معادل با 6.65 متر) است که با همکاری یک کمپانی معتبر در حوزه فناوری های صوتی با نام «L-Acoustics» تولید شده است. همکاری با شرکت مورد اشاره سبب شده تا شش الی ده اسپیکر قدرتمند و رده بالا (بسته به انتخاب کاربر) در این تلویزیون تعبیه شود.

خرید و نصب این تلویزیون هشتصد کیلوگرمی، هزینه ای بالغ بر 587.5 هزار دلار در پی خواهد داشت

اما در مورد پنل مورد استفاده در تلویزیون «C Seed 262» باید اشاره کرد که دارای طول و عرضی برابر با 6.14 و 2.57 متر بوده که به معنای رزولوشن 4096 در 1716 پیکسلی است. همچنین می بایست گفت که گجت غول پیکر مورد بحث از فناوری LED مشکی بهره می برد که کانتراست 5000:1 و حداکثر نور 800 نیتی را به ارمغان می آورد.

لازم به ذکر است تلویزیون طراحی شده به دست «C Seed» تقریباً در سه وجه خود دارای حاشیه ای نبوده و تنها حاشیه آن مربوط به قسمت زیرین پنل نمایشگر است که ارتفاعی 15 سانتی متری داشته و در طول تلویزیون گسترش یافته است.

چنانچه در منزل خود دیواری برای نصب این تلویزیون دارید، بهتر است به فکر براکت های بسیار محکمی هم باشید تا بتوانند وزن 800 کیلوگرمی این محصول را تحمل کنند. ناگفته نماند کمپانی سازنده حق الزحمه 38,500 دلاری را هم برای نصب تلویزیون خود در نظر گرفته که به قیمت 549,000 دلاری آن افزوده خواهد شد.

The post کمپانی اتریشی از بزرگترین تلویزیون عریض 4K جهت استفاده در منازل رونمایی کرد appeared first on دیجیاتو.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *