شجاعت یک کارتن خواب در حمله تروریستی تهران

شجاعت یک کارتن خواب در حمله تروریستی تهران

 

حمله تروریستی تهران ، حمله تروریستی در تهران

رفتار تعجب برانگیز یک کارتن خواب در حمله تروریستی تهران

یکی از صحنه هایی که در این درگیری نظرم را به خود جلب کرد، حرکت مرد کارتن خوابی بود که قصد داشت با داعشی ها درگیر شود. یکی دیگر از شاهدان عینی در حادثه تروریستی روز چهارشنبه گفت:من اینجا مغازه دارم. لحظه حادثه با شنیدن صدای شلیک تیر از مغازه ام بیرون آمدم. دو مرد مسلح زائران و خادمان را به رگبار بسته بودند.حمله تروریستی تهران

حمله تروریستی تهران

همه فرار می کردند و در گوشه ای پناه می گرفتند تا اینکه یکی از مأموران کلانتری راه آنها را سد کرد. افسر کلانتری قبل از اینکه مأموران دیگر به کمک او بیایند شجاعانه با دو مرد مسلح درگیر شد و بدون ترس آنها را هدف قرار داد و مانع فرار آنها به طرف در ورودی حرم شد تا اینکه چند مأمور دیگر از کلانتری بیرون آمدند و با مردان مسلح درگیر شدند.

 

حمله تروریستی تهران

درگیری با داعش در حرم امام خمینی

وی در ادامه گفت:یکی از صحنه هایی که در این درگیری نظرم را به خود جلب کرد، حرکت مرد کارتن خوابی بود که قصد داشت با داعشی ها درگیر شود. در حالی که مأموران پلیس با داعشی ها درگیر بودند مشاهده کردم مرد کارتن خوابی که میله آهنی در دست داشت به صورت سینه خیز به طرف یکی از داعشی ها که پشت درختی کمین کرده بود، حرکت می کرد.

او قصد داشت از پشت به مرد داعشی ضربه بزند و او را به هلاکت برساند. او با شجاعت و بدون ترس به طرف مرد داعشی می رفت، اما قبل از اینکه او برسد مأموران داعشی را به هلاکت رساندند. یکی دیگر از شاهدان گفت:من از ابتدا شاهد وحشیگری تروریست ها بودم، اما چیزی که مهم بود مقابله جانانه یکی از افسران کلانتری با داعشی بود. او واقعاً ابتدا یک تنه جلو داعشی ها را گرفت. وی در ادامه گفت:داعشی ها بدانند که ایران پر از سربازان قاسم سلیمانی است که ترسی از آنها ندارند.

منبع : روزنامه جوان/ی

نوشته شجاعت یک کارتن خواب در حمله تروریستی تهران اولین بار در دانلود آهنگ. پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *