بازیگر ایرانی که پیشنهاد شاهرخ خان را رد کرد! + عکس

بازیگر ایرانی که پیشنهاد شاهرخ خان را رد کرد! + عکس

«پیشنهاد بازی در بالیوود را رد کردم و گفتم من طبق قوانین جمهوری اسلامی عمل می کنم.»

رد پیشنهاد شاهرخ خان توسط امینی خواه

خبرگزاری صبا: رد پیشنهاد شاهرخ خان توسط امینی خواه , مهدی امینی خواه شب گذشته با حضور در برنامه مردم گرام از همکاری با سینمای هند گفت: من یک سری دوستان در امارت دارم که در کنار تولید فیلم های مستند، فیلم های کشور هند را خریداری و در خلیج فارس به نمایش می گذارند.

یک روز که به آنجا سفر کرده بودم، به اتفاق آنها راهی کشور هند شدیم تا با شاهرخ خان برای خرید فیلم هایش مذاکره کنیم. در آن ملاقات شاهرخ خان متوجه شد که من در کشور ایران بازیگر هستم. همانجا به من پیشنهاد بازی در بالیوود را داد و گفت تو تا حالا در سینمای ما کجا بودی؟ و ادامه داد اگر میخواهی در سینمای هند کار کنی باید بدانی که فیلم طبق قوانین هند ساخته می شود. من همانجا پیشنهاد بازی در بالیوود را رد کردم و گفتم من طبق قوانین جمهوری اسلامی عمل می کنم و نمی توانم قوانین هند را رعایت کنم.

بازیگر ایرانی که پیشنهاد شاهرخ خان را رد کرد! + عکس

امینی خواه در ادامه درباره علت کم کاری اش گفت:

چند سالی هست که حجم تولیدات صنعت سینمایی پایین آمده است. مثلا اگر سالی ۱۰۰ تا فیلم تولید می کردیم الان این تعداد به ۲۰ الی ۳۰ رسیده است. این حجم کم تاثیر می گذارد و باعث می شود کمتر سرکار باشیم. از طرفی من نباید نقش منفی را بازی می کردم.

به این معتقد بودم که اگر در یک نقش بازی کنم، تبدیل به یک بازیگر کلیشه ای می شدم. ولی شاید از دید مردم نقش منفی مناسب من نبود و آن را دوست نداشتند. اگر مردم همان مهدی امینی خواه نقش مثبت را دوست دارند من سعی می کنم دیگر در نقش های منفی بازی نکنم.

وی درباره تاثیر ورود بازیگران چشم رنگی در کم کاری اش گفت:

بحث بازیگران چشم رنگی نیست. باید یک فیلتری برای ورود این ‌آدم ها باشد تا آنها آموزش ببیند و بعد وارد این حرفه شوند تا بتوانند باعث افتخار سینما شوند. اگر با پارتی و آشنایی وارد این حرفه می شوند یا بقا دارند یا ندارند.

من این را قبول دارم که یک تعداد آدم های چشم رنگی بدون آموزش وارد حرفه بازیگری شدند و به همان تعداد آدم های تحصیلکرده هستند که بیکار هستند. اگر این فیلترها وجود داشته باشد دیگر شاهد مافیا در سینما و تلویزیون نیستیم.

امینی خواه در بخش دیگری از صحبت هایش درباره همکاری با آقای شریفی نیا گفت :

ایشان جزء دوستان خوب من هستند ولی من محتاج این نیستم که کسی دست من را بگیرد و کار دهد. من کارنامه هنری ام مشخص است. فارغ التحصیل این رشته ام و حدود ۳۰۰ فیلم بازی کردم.

احتایجی ندارم که تهیه کننده ای را ببینم به در برابر ایشان سجده کنم که به من کار بدهید. من نه نیازمندم نه التماس می کنم. معتقدم رزق و روزی را خدا می دهد. خدا بخواهد هیچ کس نمی تواند جلوی کار کردن مرا بگیرد.

وی در پایان از قضاوت های فضای مجازی انتقاد کرد و ادامه داد:

مردم بدانید هنرمندان بدون پشتوانه شما جایی ندارند. در فضای مجازی با حرف های ناسزا دل هنرمندان را نشکنید و بی مهری نکنید. دست محبت شماست که ما را هنرمند می کند. هنرمند با احساس و روح لطفش کار می کند. اگر این احساس را بگیرید چیزی برای ارائه ندارد. پس در فضای مجازی مهربان باشید و بدون تحقیق قضاوت نکنید.

بنابراین گزارش، برنامه مردم گرام از گروه اجتماعی شبکه سه سیماست که حوالی ساعت ۲۳:۳۰ روی آنتن می رود. اجرای این برنامه را نجمه جودکی بر عهده دارد و تاکنون چهره هایی نظیر اکبر عبدی، علیرضا خمسه، پژمان بازغی، بهنوش بختیاری، نفیسه روشن، سیما تیرانداز، عباس غزالی و … در برنامه مردم گرام حضور داشته اند.

نوشته بازیگر ایرانی که پیشنهاد شاهرخ خان را رد کرد! + عکس اولین بار در سایت سرگرمی و تفریحی پونک پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *