یه پسر میتونه در مدتی کوتاه و بدون هیچ دلیلی دختر مورد علاقه ش رو ول کنید؟

یه پسر میتونه در مدتی کوتاه و بدون هیچ دلیلی دختر مورد علاقه ش رو ول کنید؟

سلام

یک ماه پیش با دانشجویی آشنا شدم که استادم معرفیش کرده بود ( برای کار تزم ) . ایشون پذیرش گرفته و خارج زندگی میکنه. مجبور شدم به تلگرامش پیام بدم. جواب سوالم رو داد ولی میخواست بحث رو کش بده. از من در مورد مسائل جزئی تر زندگیم پرسید و همش میگفت هر کاری داری به من بگو و … خلاصه کلی تحویل می گرفت. تا حدی که چند روز اول دائم حال من رو می پرسید.منم در این مدت ازش داشت خوشم میومد. از همه لحاظ با هم هم عقیده بودیم. یک بار بین حرفهاش گفت که بیماری سرطان داره و درمان شده قبلا .

من به روی خودم نیاوردم و برخوردم باهاش خوب بود تا این که دیدم داره خودش رو کنار می کشه. وقتی برخورد سردش رو دیدم کمتر پیام دادم و یه جورایی رابطه قطع شد. تا این که ایشون دوباره پیام داد و بین حرفاش می گفت که وضعیتم مشخص نیست و بیماری دوباره عود کرده و نگران تو هستم. من باز بهش امید دادم و مطمئنش کردم که همراهش میمونم. اینم بگم که بسیار مغرور هم هست.

خلاصه رابطه ما خیلی صمیمی تر شد تا حدی که چندین بار حرف تشکیل زندگی مشترک رو بهم زد و این مدت من خیلی بهش علاقه مند شده بودم. چند هفته که گذشت در جریان شیمی درمانی هاش بود که خیلی بدخلق شده بود و حتی نسبت به پیام حال و احوال من هم واکنش بد نشون میداد.

ادامه مطلب

شما در حال مشاهده مطلب یه پسر میتونه در مدتی کوتاه و بدون هیچ دلیلی دختر مورد علاقه ش رو ول کنید؟ لطفا نظرات خود را در باره این مطلب برای سایت ما ( ختی متی ) ارسال کنید .

منبع : یه پسر میتونه در مدتی کوتاه و بدون هیچ دلیلی دختر مورد علاقه ش رو ول کنید؟ در سایت ختی متی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *