نمایشگرهای «بی نهایت» سامسونگ به خانواده گلکسی A می آیند

نمایشگرهای «بی نهایت» سامسونگ به خانواده گلکسی A می آیند

بر اساس گزارش منابع آگاه در صنعت، نسل بعدی موبایل های خانواده گلکسی A در سال 2018 به نمایشگرهای تمام صفحه «Infinity Display» یا «نمایشگر بی نهایت» سامسونگ مجهز خواهند شد.

نمایشگر بی نهایت نخستین بار در اس 8 و اس 8 پلاس عرضه شد

فناوری مورد بحث که نخستین بار در پرچمداران گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس عرضه شد، با حاشیه های اندک نمایشگر توجه بسیاری از کاربران و منتقدان را به خود جلب کرد و حالا به نظر می رسد که کمپانی کره ای، می خواهد تکنولوژی نمایشگر بی نهایت خود را در موبایل های میان رده نیز ارائه کند.

البته همان طور که می دانید نمایشگرهای بی نهایت سامسونگ با نسبت ابعاد 18.5:9، بلندترین نمونه های موجود در بازار هستند و علاوه بر سری اس 8، در جدیدترین پرچمدار کمپانی یعنی گلکسی نوت 8 نیز حضور دارند.

طبق اطلاعات موجود، Galaxy A7 2018 و چند مدل دیگر از سری مورد اشاره در مراحل نهایی توسعه خود قرار دارند که نشان می دهد به احتمال بسیار زیاد، دیزاین و مشخصات کلی آنها تا کنون قطعی شده است.

همچنین لازم به ذکر است که سامسونگ تصمیم دارد با ارائه ویژگی های مخصوص در سری های مختلف، بر تمایز میان پرچمداران، میان رده ها و موبایل های اقتصادی تأکید کرده و در عین حال، با استفاده از برخی اشتراکات یکپارچگی محصولات خود را نیز حفظ نماید.

گفتنی است علاوه بر Infinity Display، احتمال حضور دستیار صوتی هوشمند سامسونگ «Bixby» نیز در خانواده گلکسی A وجود داشته که نشان دهنده برنامه بلند مدت کمپانی مذکور در توسعه اکوسیستم اینترنت اشیای خود است.

The post نمایشگرهای «بی نهایت» سامسونگ به خانواده گلکسی A می آیند appeared first on دیجیاتو.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *