دلیل عجیب عدم تمدید قرارداد لیونل مسی با بارسلونا

دلیل عجیب عدم تمدید قرارداد لیونل مسی با بارسلونا

لیونل مسی، ستاره آرژانتینی بارسا به دلایلی هنوز قصدی برای تمدید قرارداد با بارسلونا را ندارد.

ورزش سه: در اوایل تابستان بود که باشگاه بارسلونا خبر رسمی تمدید قرارداد مسی را اعلام کرد؛ اما هنوز این اتفاق به شکل رسمی رخ نداده و کم کم شرایط باعث نگرانی هواداران بلوگرانا شده است.

طبق گزارش آ.اس، لیونل مسی می خواهد در مورد آینده مدیریت بارسا اطمینان یافته و بعد از آن تصمیم گیری کند. اگرچه مسی در مسائل کلی با باشگاه به توافق دست پیدا کرده، اما هنوز مباحثی در مورد جزئیات باقی مانده است.

دلیل عجیب عدم تمدید قرارداد لیونل مسی با بارسلونا

جالب اینجاست که بارتومئو تا به حال ۲ بار یکی در تاریخ ۷ جولای در مصاحبه با مونیکا بریباس در رادیو کاتالونیا و بار دوم پیش از ال کلاسیکوی میامی در مصاحبه با ESPN اعلام کرد که مسی قرارداد خود را تمدید کرده است، در حالیکه این اتفاق هنوز رخ نداده است.

اما به هر حال چند روز قبل سولر و مستره، دو تن از مدیران ورزشی بلوگرانا اعتراف کردند که هنوز تمدید قرارداد ستاره آرژانتینی انجام نشده و اگرچه وکلا و پدر این بازیکن توافقنامه را امضا کرده اند، اما بدون حضور مسی این برگه ها هیچ ارزشی ندارد.

اما از آنجا که ممکن است با توجه به اظهارات بندیتو، کاندیدای دور قبل پذیرش ریاست بارسا، قرار به آغاز استیضاح مدیریت فعلی باشد؛ مسی نمی خواهد پوستر تبلیغاتی بارتومئو بوده و با تمدید قرارداد در این مقطع باعث کاهش فشار روی هیئت مدیره فعلی شود.

دلیل عجیب عدم تمدید قرارداد لیونل مسی با بارسلونا

مدتی قبل و بعد از جدایی نیمار، مسی منتطر ماند تا عملکرد مدیران فعلی را در بازار تابستانی بررسی کند؛ اما در نهایت خبری از دی ماریا و کوتینیو نشد.

بندیتو در جدیدترین اظهارنظر خود به خوبی از فرصت استفاده کرده و عدم توانایی مدیریت فعلی در امضای قرارداد با مسی را به هواداران گوشزد کرد.

بندیتو در این خصوص گفت: “می ترسم تمدید قرارداد مسی آنقدر طول بکشد که ماه ژانویه فرا رسیده و وی بازیکن آزاد شود.”

به هر حال اصلی ترین دلیل تاخیر ستاره ۳۰ ساله بارسا در تمدید قرارداد خود، انتظار برای روشن شدن تکلیف نهایی مدیریت باشگاه است و در این میان سیتیزن ها آماده ارائه پیشنهاد ۲۷۵ میلیون یورویی به مسی هستند.

نوشته دلیل عجیب عدم تمدید قرارداد لیونل مسی با بارسلونا اولین بار در سایت سرگرمی و تفریحی پونک پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *