فرصت آپلود محتوا با کیفیت اصلی در Google Photos برای خریداران پیکسل های جدید محدود است

فرصت آپلود محتوا با کیفیت اصلی در Google Photos برای خریداران پیکسل های جدید محدود است

گوگل در کنفرانس رونمایی از موبایل های پیکسل 2 و پیکسل 2 XL اعلام کرد که خریداران می توانند هرتعداد عکس یا ویدیو که مایل باشند را با کیفیت اصلی در فضای ابری اپلیکیشن Google Photos بارگزاری نمایند. این خبر گرچه برای بسیاری خوشحال کننده بود، اما لازم است بدانید که تنها تا پایان سال ۲۰۲۰ برای بهره مندی از آن فرصت دارید.

این مسئله گرچه در خلال صحبت های مقامات گوگل اعلام نشد، اما با مراجعه به صفحه معرفی دو موبایل مورد اشاره در فروشگاه گوگل می توانید از صحت آن آگاه شوید. البته ظاهراً ساکنین کانادا فرصت بیشتری برای آپلود عکس و ویدیوهای خود در Google Photos با کیفیت اصلی را خواهند داشت. تاریخ مذکور برای ساکنین این کشور ۱۵ ژانویه ۲۰۲۱ تعیین شده است.

لازم به ذکر است که تمام عکس ها و تصاویری که با کیفیت اصلی و قبل از سال ۲۰۲۰ روی فضای ابری گوگل آپلود شوند، پس از آن تاریخ نیز قابل دریافت خواهند بود، اما برای آپلود موارد جدید نیاز به خرید اشتراک خواهید داشت.

کسانی که گزینه آپلود فایل ها با کیفیت بالا را در اپلیکیشن Google Photos فعال نمایند فضای ذخیره سازی نامحدودی را در اختیار خواهند داشت. ضمن این که به طور حتم پیش از پایان مهلت سه ساله، نسل بعدی موبایل پیکسل گوگل نیز از راه خواهند رسید. بنابراین خریداران امروز پیکسل 2 و پیکسل 2 XL می توانند حدود یک سال بعد دوباره مهلت استفاده خود از امکان مورد اشاره را دوباره تمدید نمایند.

The post فرصت آپلود محتوا با کیفیت اصلی در Google Photos برای خریداران پیکسل های جدید محدود است appeared first on دیجیاتو.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *