توضیحات حامد محضرنیا در خصوص علت مرگ حامد هاکان

توضیحات حامد محضرنیا در خصوص علت مرگ حامد هاکان

حامد هاکان خواننده و آهنگساز دیشب دار فانى را وداع گفت. این خبر از آنجایى شکل رسمى به خود پیدا کرد که فرزاد فرزین؛ یکى از دوستان و همکاران او در صفحه‌اش با انتشار تسلیت آن را اعلام کرد. برخی از منابع خبری علت مرگ حامد هاکان خواننده را ایست قلبی گفتند.

حامد محضرنیا یکی از دوستان نزدیک حامد هاکان از منش و رفتار این هنرمند فقید می گوید.

توضیحات حامد محضرنیا در خصوص علت مرگ حامد هاکان

حامد محضرنیا در این رابطه گفت: خبر درگذشت حامد هاکان شوک بزرگی بود. من وهم‌نسل‌هایم با صدای حامد خاطره داشتیم چراکه یادم است اوایل دهه هشتاد سبک جدیدی را ارائه کرده بود که در اکثر ماشین‌ها شنیده می‌شد و ترانه‌هایی که وارد بازار می‌کرد مورد استقبال قرار می‌گرفت.

وی در ادامه اظهار داشت: برای عده‌ای متأسفم که طوری پیام می‌دهند، انگار پسرخاله‌ی حامد بودند؛ به دروغ در صفحات مجازی پست می‌گذارند که قرار بوده آهنگ با حامد بخوانند.

محضرنیا افزود: خودم با افتخار تنها به این دلیل برای حامد هاکان پست گذاشتم؛ چون صدایش را دوست داشتم. با وجود گذشت ۱۵ سال، هنوز اکثر کارهای حامد را حفظ هستم.

وی ادامه داد: متأسفم هنرمندانی که برای مردم خاطره‌ساز بودند، بعد از ۱۰ سال سکوت، با این وضع و مظلومانه فوت کنند.

این خواننده درخصوص علت مرگ حامد هاکان خاطرنشان کرد: من به شخصه که نمی‌دانم و نمی‌توانم قضاوت هم کنم اما فکر می‌کنم از غصه دق کرد چراکه از چند نفر از دوستان شنیده بودم که گلایه‌مند است از چندین نفر که پشتش را خالی کردند.

وی در پایان به بیان ابیاتی پرداخت و عنوان کرد: در حیرتم از مرام این مردم پست تا که بودیم نبودیم کسی، کشت ما را غم بی همنفسی تا که رفتیم همه یار شدند، خفته ایم و همه بیدار شدند، قدر آئینه بدانیم چو هست.

خبر فوری

نوشته توضیحات حامد محضرنیا در خصوص علت مرگ حامد هاکان اولین بار در سایت سرگرمی و تفریحی پونک پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *