نویز اضافه و صدای کلیک، مشکل جدید پیکسل های گوگل

نویز اضافه و صدای کلیک، مشکل جدید پیکسل های گوگل

شرکت گوگل امسال با معرفی نسل جدید موبایل های پیکسل خود، که از ویژگی های قابل توجهی به خصوص در زمینه تصویربرداری برخوردار هستند، نظر مثبت بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرد.

اما این اسمارتفون های جدید پس از ورود به بازار، با مشکلاتی در زمینه سخت افزار (از جمله رنگ های مرده و سوختگی پیکسل نمایشگر) مواجه شدند که موجب نارضایتی برخی از مشتریان و پاسخگویی مستقیم کمپانی شد.

حالا خبر می رسد که پیکسل 2 و پیکسل 2 XL مشکل دیگری نیز دارند و تعدادی از کاربران هنگام روشن کردن تلفن و کار با آن، صدایی مانند کلیک یا تیک تاک عقربه ساعت را به همراه نویزی با فرکانس بالا می شنوند.

به گزارش بعضی از کاربران خاموش کردن NFC نویز مزاحم را قطع می کند

البته کاربران مختلف تجربیات متفاوتی از ایراد مذکور را گزارش کرده اند؛ به عنوان مثال برخی کاربران نویز مورد اشاره را تنها در زمان باز بودن قفل نمایشگر شنیده اند و برخی دیگر در هنگام برقراری تماس متوجه این صداهای اضافه شده اند که حتی در زمان استفاده از اسپیکر نیز وجود داشته، اما با اتصال هندزفری از بین می روند.

لازم به ذکر است که مشکل نویز در هر دو مدل پیکسل 2 و پیکسل 2 XL وجود داشته و انجام کارهایی مانند ریست کردن، بازگشت به تنظیمات کارخانه، حالت پرواز و Safe Mode نیز تأثیری در آن نداشته اند. هرچند به گزارش بعضی از کاربران، خاموش کردن NFC صداهای اضافی را قطع می کند.

گفتنی است کمپانی گوگل هنوز به صورت رسمی در این باره اظهار نظر نکرده اما طبق اطلاعاتی که بعضی خبرگزاری ها از مرکز پشتیبانی شرکت به دست آورده اند، گوگل از موضوع آگاه بوده و احتمالاً در هفته های پیش رو با یک به روزرسانی، ایراد مورد بحث را برطرف خواهد کرد.

پیکسل 2 و پیکسل 2 XL بیش از 17 هزار آهنگ را به صورت آفلاین شناسایی می کنند

The post نویز اضافه و صدای کلیک، مشکل جدید پیکسل های گوگل appeared first on دیجیاتو.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *