پتنت هدست واقعیت مجازی ال جی از طراحی غیرعادی آن خبر می دهد

پتنت هدست واقعیت مجازی ال جی از طراحی غیرعادی آن خبر می دهد

از ماه ها قبل خبرهایی درباره توسعه یک هدست واقعیت مجازی توسط ال جی به گوش می رسید و حالا پتنتی از این دستگاه منتشر شده که حاکی از طراحی غیرعادی آن است.

جالبت ترین ویژگی این هدست که احتمالا «UltraGear VR» نام خواهد داشت، این است که نمایشگر آن به دو قطعه مجزا تقسیم شده و کاربر می تواند آن را روی گردن خود قرار دهد. علاوه بر این هدست الجی دارای اسپیکرهای داخلی است و تسمه آن هم از طریق یک کلید مدور قابل تنظیم است.

از آنجایی که هنوز مشخصات سخت افزاری UltraGear VR اعلام نشده نمی توان با اطمینان درباره آن صحبت کرد با این وجود احتمالا این هدست هم مانند HTC Vive از سیستم ردیابی SteamVR کمپانی «والو»  بهره می برد.اگرچه این هدست واقعیت مجازی از طراحی متمایزی بهره می برد با این حال موفقیت یک هدست در بازار نه به طراحی آن بلکه به دو فاکتور مهم دیگر بستگی دارد که عبارتند از قیمت و نرم افزاری که با آن سازگاری دارد.

از طرف دیگر این پتنت هم ممکن است مانند بسیاری از طرح های تجاری دیگر به ثمر نرسد اما اغلب کارشناسان از احتمال معرفی آن در نمایشگاه محصولات الکترونیکی CES که دی ماه در لاس وگاس برگزار می شود، خبر داده اند.

اچ تی سی هدست مستقل «Vive Focus» را معرفی کرد

The post پتنت هدست واقعیت مجازی ال جی از طراحی غیرعادی آن خبر می دهد appeared first on دیجیاتو.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *