نیکی کریمی سه شنبه در بین زلزله زدگان کرمانشاه

نیکی کریمی سه شنبه در بین زلزله زدگان کرمانشاه

نیکی کریمی در واکنش به پیشنهاد کار مشترک با سایر هنرمندان برای کمک به زلزله‌زدگان می‌گوید ترجیح می‌دهم مستقل عمل کنم و با وسواسی که دارم خودم بالای سر کار باشم.

نیکی کریمی، بازیگر در مورد سفر سه‌شنبه‌ آینده (هفتم آذر) به کرمانشاه در صفحه اینستاگرامش نوشت:
«دوستان مهربانم، روزی که من جهت انجام پروژه‌های کاری به لندن آمدم، در شبانگاهش، متاسفانه کرمانشاه دچار زلزله شد و بنده گرچه امکان حضور در منطقه را نداشتم ولی از مردم در شبکه‌های اجتماعی تقاضا کردم تا کمک نقدی جمع کنیم برای مردم مصیبت‌زده.

نیکی کریمی سه شنبه در بین زلزله زدگان کرمانشاه

کمک نیکی کریمی به مردم زلزله زده

با همکاری نیروهای دفترم در تهران و همکارانم در کرمانشاه و کمپین #پشتگرمی، کار گزارش‌دهی به مردم و نحوه به کار ‎بستن کمک‌ها را در روزهای اول با استفاده از اینستاگرام و کانال تلگرام پیش بردم تا مردم بدانند حقیقتا امانتدار اعتماد و کمکشان هستیم. طبیعتا حجم آسیب‌های منطقه بیش از این‌هاست که همه را بتوان با این کمک‌ها پوشش داد و در ضمن باید مراقب بود که موازی کاری نکنیم و مداخله در خدمت‌رسانی درست نهادهای مسوول (هلال‌احمر و نیروهای انتظامی و نظامی) نکنیم.

کمک نیکی کریمی به زلزله زدگان کرمانشاه

تجربه من در بم نشان داده بود که تاسیس مراکز خوب کودک و نوجوان باعث می‌شود به نسل بازمانده از زلزله کمک کرد تا زودتر به زندگی برگردند و جراحت‌های روحی و جسمی‌شان را زودتر ترمیم کرد. بعد از فاز اول کمک‌ها و بارندگی منطقه، مردم زیادی به ما توصیه کردند که وارد جلسات مشترک با سایر هنرمندان یا چهره‌های کمک کننده در زلزله بشویم که متاسفانه در کشور نبودم و البته می‌خواهم توضیح بدهم که هم در تجمیع افراد مزیت‌هایی وجود دارد و هم در کارهای مستقل ستادی.

من معتقدم این تکثر لزوما به معنی تفرقه نیست؛ بلکه انگاری تقسیم کار صورت گرفته است و هرکسی دارد به بخشی از کار کمک می‌کند.

من ترجیح می‌دهم مستقل عمل کنم و با وسواسی که دارم خودم بالای سر کار باشم و در جریان باشم.

من و کلا کمپین #پشتگرمی تصمیم بر کار دراز مدت داریم در زمینه توانمندسازی کودکان و و نوجوانان زلزله‌زده کرمانشاه و تاسیس مرکزی مجهز که خدمات آموزشی، تربیتی، هنری و فیلمسازی به بچه‌ها بدهد که به امید خدا منشا خیر بشود برای کل منطقه و کشور و طبیعتا به کمک‌های شما مردم احتیاج خواهیم داشت.

دیروز در جهت مدیریت بحران فعلی و هوای سرد منطقه، به این نتیجه رسیدیم که بخشی از پول جمع‌آوری شده را اختصاص بدهیم به تاسیس خانه‌های پیش‌ساخته ضد زلزله و مجهز برای خانواده‌های بیشماری که نیازمندند. من امروز به ایران رسیده‌ام و سه‌شنبه به منطقه می‌روم و از آن‌جا به شما گزارش عملکرد می‌دهم

پی‌نوشت: یک خسته نباشید هم به الهام پاوه‌نژاد عزیز بگم که واقعا لذت بردم از حضورش و جواب یکی از سوال‌های شما: هنوز می‌توانید به همین شماره کارت وجوه نقدی خودتان را واریز کنید ۵٠٢٢٢٩١٠۶٧٩٢٧٧۵۴»

خبرآنلاین

نوشته نیکی کریمی سه شنبه در بین زلزله زدگان کرمانشاه اولین بار در سایت سرگرمی و تفریحی پونک پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *