پهپاد جدید کمپانی Quaternium رکورد جهانی بیشترین مدت زمان پرواز را می شکند

پهپاد جدید کمپانی Quaternium رکورد جهانی بیشترین مدت زمان پرواز را می شکند

تکنولوژی پهپادها روز به روز در حال پیشرفت است و یکی از حوزه هایی که تولیدکنندگان پهپاد را به خود مشغول کرده، افزایش مدت زمان پرواز آنهاست. کمپانی Quaternium ادعا می کند که به دستاوردی مهم در این زمینه رسیده و پهپاد چهار پره جدیدش به نام HYBRiX.20 می تواند برای چهار ساعت و چهل دقیقه در هوا باقی بماند و از این لحاظ، رکوردشکنی کند.

اکثر پهپادهای چند پره موجود در بازار، با هر بار شارژ قادر به پرواز برای مدت زمان 25 الی 30 دقیقه هستند، با این حال طی سال های اخیر چند پهپاد دیگر با مدت زمان پرواز بیشتر نیز به بازار آمده که می توانند برای دو ساعت در آسمان باقی بمانند.

پهپاد Quaternium Hybrix.20

رکوردهایی جهان گینس نشان می دهد که بیشترین مدت زمان پرواز برای یک پهپاد، دو ساعت و شش دقیقه و هفت ثانیه است؛ بنابراین گرچه شاید پهپادهایی با پروازهای طولانی تر وجود داشته باشند، اما هیچ شخصی از سوی گینس در صحنه حاضر نبوده تا چنین اتفاقی را مستند کند. Quaternium برای اثبات ادعای خود، یکی ویدیوی تایم لپس فراهم کرده که پرواز پهپادش را برای 4 ساعت و 40 دقیقه نمایش می دهد.

همانطور که از نام پهپاد Quaternium بر می آید، Hybrix.20 درونی هیبریدی است که با گازوییل یا الکتریسیته کار می کند و با مدت زمان پرواز بالایی که دار و بردی که تحت پوشش قرار می دهد، برای نظارت بر یک منطقه یا نقشه برداری ایده آل است.

The post پهپاد جدید کمپانی Quaternium رکورد جهانی بیشترین مدت زمان پرواز را می شکند appeared first on دیجیاتو.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *