بوردرلندز بعدی احتمالا امسال معرفی و عرضه می شود

بوردرلندز بعدی احتمالا امسال معرفی و عرضه می شود

کمپانی «تیک تو» طی فراخوانی خبر از عرضه عنوان جدیدی از یکی از بزرگ ترین فرانچایزهای برند 2K است. عنوانی که به نظر می رسد نسخه بعدی سری محبوب بوردرلندز باشد.

جدا از آن که یکی از مهم ترین بازی های کمپانی تیک تو یعنی Red Dead Redemption 2 تاخیر خورده است، این کمپانی می خواهد به سرمایه گذاران این پیام را منتقل کند که برنامه تجاری آن ها در سال 2019 تغییر نکرده و عنوان جدیدی نیز در راه است.

زمانی که راک استار خبر از به تعویق افتادن تاریخ انتشار Read Dead Redemption 2 تا پاییر سال جاری میلادی را دارد، تیک تو بیانیه مطبوعاتی را منتشر کرد که در آن به عرضه یکی از مهم ترین بازی های استودیوهای 2K در سال مالی 2019 اشاره شده است.

این اولین باری نیست که تیک تو خبر از ساخت یک بازی بزرگ می دهد. در واقع، این فراخوان پیش از این نیز در سه ماهه چهارم سال 2017 میلادی این کمپانی نیز اعلام شده بود.

 

مدیر تیک تو حرفی از عنوان این بازی به میان نیاورده است اما حدس هایی مبنی بر این که این بازی، قسمت بعدی از سری بوردرلندز یا بایوشاک باشد، شنیده می شود.

در سال 2015 میلادی، مدیر وقت تیک تو به ساخت یک بوردرلندز جدید برای کنسول های نسل هشتم اشاره کرد. چند ماه بعد، طی پنل PAX East، مدیرعامل این کمپانی خبر از ساخت یک بوردرلنز دیگر داد.

سرانجام در ماه سپتامبر سال کذشته،  توسط PitChford مشخص شد که حدود 90 درصد کارکنان استودیو Gearbox مشغول کار روی بوردلنز بعدی هستند. همان ماه Gearbox اعلام کرد که دیگر محتوای جدیدی برای Battleroom منتشر نخواهد کرد که این به معنا است که آن ها تمام تمرکز خود را روی بوردرلندز بعدی گذاشته اند.

البته، هنوز مشخص نشده که آیا این نسخه جدید، بوردرلندز 3 نام خواهد داشت یا نه و باید برای اطلاعات بیشتر از این بازی، منتظر ناشرین و سازندگان آن ماند.

The post بوردرلندز بعدی احتمالا امسال معرفی و عرضه می شود appeared first on دیجیاتو.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *