آیا بلیزارد دوباره برای کنسول های نینتندو بازی خواهد ساخت؟ [به روزرسانی شد]

آیا بلیزارد دوباره برای کنسول های نینتندو بازی خواهد ساخت؟ [به روزرسانی شد]

کمپانی بلیزارد اخیراً در حساب توییتر خود تیزری 6 ثانیه ای منتشر کرده که در آن به انتشار عنوانی از سری دیابلو برای کنسول نینتندو سوییچ اشاره می شود. در این تیزر، یکی از کاراکتر های اصلی این سری با استفاده از کلید برق (Switch) خاموش و روشن می شود.

در توضیحات این توییت عبارت «خواب خوبی ببینید» ذکر شده است. بسیاری از کاربران این ویدیو کوتاه را نشانه ای از عرضه بازی دیابلو 3 برای کنسول نینتندو سوییچ دانسته اند و عده ای دیگر نیز از افتادن چنین اتفاقی ابراز رضایت کرده اند.

این موضوع از آن جایی اهمیت دارد که بلیزارد از سال 2000 و عرضه قسمت اول از سری استارکرفت روی کنسول نینتندو 64، دیگر هیچ عنوانی را روی کنسول های نینتندو منتشر نکرده و عرضه نسخه ای از سری دیابلو روی سوییچ، می تواند شروعی دوباره بر این روند باشد و یکبار دیگر بر موفقیت سوییچ در جلب توجه توسعه دهندگان شخص ثالث صحه بگذارد.

پیش از این نیز بسیاری از کاربران خواستار عرضه بازی اوورواچ روی نینتندو سوییچ بودند اما کارگردان این بازی این کار در برنامه های آتی خود نمی بیند؛ البته احتمال رخ دادن چنین اتفاقی به طور کامل از سمت او رد نشد.

قسمت سوم از سری دیابلو در سال 2012 منتشر شد. این عنوان در ابتدا در انحصار کاربران پلتفرم پی سی قرار داشت اما بعد از گذشت مدتی برای کنسول های نسل هفتم و هشتم دو شرکت سونی و مایکروسافت نیز عرضه شد.

آیا سرانجام بلیزارد بعد از دو دهه بازی دیگری برای کنسول های نینتندو خواهد ساخت؟ هنوز امکان تایید این موضوع سخت است اما صحبت از احتمال رخ دادن آن هیجان انگیز به نظر می رسد.

به روزرسانی: پس از گمانه زنى ها در رابطه با عرضه ديابلو 3 روى سوييچ، وب سايت پوليگان ميزان درستى اين شايعه را از بليزارد جويا شده است.

سخنگو بليزارد در پاسخ به احتمال عرضه آخرين قسمت از سرى بازى هاى ديابلو روى سوييچ و ويديو جنجال بر انگيز توييتر اين كمپانى، چنين پاسخى داده است: «ما در اين حد باهوش نیستیم. اين کلیپ تنها به قصد شوخی بوده و در حال حاضر چیزی برای اعلام کردن نداریم.»

با توجه به اين سخنان مى توان نتيجه گرفت كه حداقل احتمال عرضه ديابلو 3 براى نينتندو سوييچ در كوتاه مدت وجود ندارد. البته به نظر نمى رسد اين گفته ها احتمال عرضه عنوانى از سمت بليزارد براى سوييچ را براى هميشه منتفى كند و تنها زمان اين موضوع را به طور كامل مشخص خواهد كرد.

The post آیا بلیزارد دوباره برای کنسول های نینتندو بازی خواهد ساخت؟ [به روزرسانی شد] appeared first on دیجیاتو.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *