بازیگر زن، دختر ۴ ساله اش را در تصادف از دست داد

بازیگر زن، دختر ۴ ساله اش را در تصادف از دست داد

به نقل از ورایتی، روتی آن میلز بازیگر برادوی دوشنبه پس از تصادف با اتومبیلکه منجر به کشته شدن دختر ۴ ساله‌اش شد، در بیمارستان بستری شده است.

درگذشت دختر بازیگر در تصادف

وضعیت مایلز که هفت ماهه باردار هم بود، روز سه‌شنبه با ثبات اعلام شد.

مایلز و دخترش ساعت یک بعدازظهر در حال برگشتن از برنامه‌ای که در کلیسا برگزار شد،بودند که با اتومبیلی که از کنترل خارج شد و از چراغ ‌قرمز عبور کرد تصادف کردند.

بازیگر زن، دختر 4 ساله اش را در تصادف از دست داد

دختر روتی آن مایلز

دوست مایلز که در این حادثه آسیب دید نیز به بیمارستان منتقل شدو اکنون از شرایط باثباتی برخوردار است، اما فرزند پسر یک ساله این زن کهدر کالسکه بود نیز کشته شد. قربانی پنجم این تصادف مرد ۴۶ ساله‌ای بود که وی نیز مصدوم شد.

این افراد در حال عبور از عرض خیابان بودند که اتومبیل به آنها زد.

راننده اتومبیل خطاکار و عامل درگذشت دختر بازیگر در تصادف ادعا کرده از بیماری صرع رنج می‌برد و چیزی از تصادف به یاد نمی‌آورد.

یک صفحه برای حمایت از این بازیگر در اینترنت دایر شده که در یک روزی که از شروع به کار آن می‌گذردبیش از ۷۴ هزار دلار پول برای کمک به آسیب دیدگان جمع آوری شده است.

مایلز بازیگر و خواننده ۳۴ ساله که از مادری کره‌ای متولد شده،یک جایزه تونی برای ایفای نقشش در نمایش «من و شاه» در سال ۲۰۱۵ کسب کرده است.ماه پیش او در نمایش موزیکال «شطرنج» روی صحنه رفت که با اقبال زیادی روبه رو شد.وی سال ۲۰۱۶ نیز در نمایش «آمریکایی‌ها» ظاهر شده بود.

این رویداد با ابراز همدردی جوامع تئاتری همراه شد و از وی به عنوان زنی مهربان با استعدادهای باورنکردنی یاد شد.

صرع که راننده خطاکار به آن مبتلا ببوده است یک اختلال سیستم عصبی مرکزی (اختلال نورولوژیکی) است که در آن فعالیتسلول های عصبی در مغز مختل شده و منجر به تشنج می گردد که طی آن رفتار،علائم و احساسات غیرطبیعی از جمله از دست رفتن هوشیاری رخ می دهد.

علائم صرع مختلف است. برخی افراد مبتلا به صرع ساده، طی تشنج به مدت چندثانیه خیره می مانند، در حالیکه برخی دیگر دچار حرکات تنشی در دستها و پاها می گردند.

حدود ۱ نفر در هر ۱۰۰ آمریکایی یکبار در طول زندگی تشنج را تجربه می کند.با این حال، تشنج به تنهایی به این معنی نیست که شما صرع دارید. معمولاً حداقل دو صرع غیر تحریک شده، برای تشخیص صرع لازم است.

ماجرای درگذشت دختر بازیگر در تصادف با اتومبیل

حتی تشنج های ملایم نیز نیازمند درمان هستند چون در طی فعالیت هایی مثل رانندگیو یا شنا می تواند خطرناک باشد. درمان که عموماً شامل دارو و گاهی جراحی است،می تواند تکرر یا شدت تشنجات را کاهش داده یا از بین ببرد. حتی گاهی صرع در کودکان با رشد و افزایش سن آنها از بین می رود.

جایزهٔ آنتوانت پری برای درخشش در هنر نمایش، یا با نام شناخته‌شده‌تر آن جایزهٔ تونیبه بازشناسی دستاوردهای تئاتر زندهٔ آمریکایی می‌پردازد. این جایزه‌ها طبق مراسمی سالانهدر نیویورک از سوی انجمن تئاتر آمریکا (سازمان بال تئاتر آمریکا) و انجمن صنفی لیگ برادوی اعطا می‌شود.این جوایز به نقش‌های ایفا شده و تولیدات نمایشی برادوی داده شده و جایزه‌ای نیز برای تئاتر منطقه‌ای در نظر گرفته می‌شود.تعدادی جایزهٔ غیررقابتی نیز بسته به نظر شخصی گردانندگان اعطا می‌شود که شامل جایزه ویژه تونی،نشان تجلیل تونی برای درخشش در تئاتر و جایزه ایزابل استیونسون است…

«انجمن تئاتر آمریکا» در سال ۱۹۴۷ میلادی جایزه تونی را در بزرگداشت آنتوانت پری،بازیگر و صحنه‌گردان نامی، تأسیس کرد. پری که در سال ۱۹۴۶ میلادی در ۵۸ سالگی درگذشت، با نام هنری «تونی» معروفیت داشت.قواعد جایزه‌های تونی پیشاپیشدر سندی به نام “قواعد و مقررات جایزه‌های تونیِ انجمن تئاتر آمریکا” منتشر می‌شودکه تنها برای یک فصل معتبر است.

جوایز تونی بالاترین افتخار و معتبرترین جایزه در تئاتر ایالات متحده آمریکا به شمار می‌آید.این جایزه در حرفهٔ نمایش آمریکا مترادف است با جوایز اسکار در سینما، گرمیدر موسیقی و امی در تلویزیون. در تئاتر بریتانیا، جایزهٔ لارنس اولیویه همپای تونی در ایالات متحده به حساب می‌آید.

مهر و عصر ایران

نوشته بازیگر زن، دختر ۴ ساله اش را در تصادف از دست داد اولین بار در سایت سرگرمی و تفریحی پونک پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *