سیاه چاله ای به نام اینترنت همراه اول

سیاه چاله ای به نام اینترنت همراه اول

616affea5a92b7f2ac14140b9666f78d XL سیاه چاله ای به نام اینترنت همراه اول

مدت ها بود نسبت به یک سیم کارت ۹۱۲ که در گوشه ی کشویم جا خوش کرده بود بی توجهی می کردم تا اینکه از رسانه های اجتماعی متوجه شدم که با تعویض رایگان پوکه ی سیم کارت قدیمی ام، می توانم پوکه ی جدیدی دریافت کنم که قادر است اینترنت را با سرعت نسل ۴ در اختیارم قرار دهد؛ تازه اونم با ۲۰ گیگ اینترنت رایگان که نیم بهاء حساب میشد، منتهی در مدت زمان ۱ ماه!

بسته رو فعال کردم و همه چیز عالی بود؛ یک ماه فوق العاده رو سپری کردم، سرعت دانلود حتی به ۸ مگابیت در ثانیه هم می رسید. تا اینکه یک ماه تمام شد و تصمیم به خرید بسته جدید گرفتم.

پس از فعال سازی بسته ی جدید و کمی استفاده، انگار دیگه خبری از اون سرویس دهی قبلی نبود و کیفیت تغییر کرده بود!! از قطع شدنای چندساعته گرفته تا سرعتی که مدام کم و زیاد میشد. باز هم به خودم گفتم که نیمه ی پر لیوان رو ببین، ولی رفته رفته متوجه شدم نیمه ی پر لیوان، به ظاهر شفاف نشون میده، به جزئیاتش که دقت می کنی، همش حبابِ.

مدتی گذشت تا اینکه پیامی مبنی بر اینکه کمتر از ۲ گیگابایت از حجم اینترنتم باقی مانده است را دریافت کردم. تا اینجاش همه چیز اوکِی بود تا اینکه خیلی زودتر از تصورم، حجم بسته ی اینترنت به پایان رسید و بدون هیچ پیغامی، اینترنت به صورت آزاد برایم محاسبه شد.

با بررسی کردن موجودی بسته ی اینترنت، متوجه اتمام آن و سیاه چاله ای که درونش افتادم شدم! به خیال خودم خیلی سریع به این موضوع پی بردم و هزینه ی اینترنتِ آزاد، نبایستی خیلی شامل حالم شده باشه تا اینکه صورتحساب جدید اومد برام و شرح ماجرا در تصویر زیر…

نکته: در اپراتور رقیب این شرکت، تنظیماتی وجود دارد که کاربر با فعال سازی آن، قادر است تا اینترنت همراهش را در حین به اتمام رسیدن بسته ی اینترنتی اش، به کل قطع نماید.

mci سیاه چاله ای به نام اینترنت همراه اول

نوشته سیاه چاله ای به نام اینترنت همراه اول اولین بار در سایت سرگرمی و تفریحی پونک پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *